Skoleåret 2016-2017
Jennifer Sandanger (leder)
Cecilie Roth (nestleder)
Hanna Haavi (økonomiansvarlig)
Vilde Bauer Andreassen (markedsansvarlig)
Johannes Krafft Bruland (IT ansvarlig)
Unn Anett Fenne (karrieredagsansvarlig)
Marius Haaøen Olay (næringslivsdagsansvarlig)
Jonas Roander (eventansvarlig)
Peder Qvigstad (bedriftspresentasjonsansvarlig)
Kristin Albrigsten (bedriftspresentasjonsansvarlig)

 

Skoleåret 2015-2016
Ane Gundersen (leder)
Henrik Tveiterås (nestleder)
Mathilde Kvernland (økonomiansvarlig)
Christine Hammeren (markedsansvarlig)
Kasper Løke (IT ansvarlig)
Line Lyngaas (karrieredagsansvarlig)
Christina Myhre Lystad (næringslivsdagsansvarlig)
Jennifer Sandanger (eventansvarlig)
Mari Myhre (bedriftspresentasjonsansvarlig)
Viktor von der Fehr (koordineringsansvarlig)

 

Skoleåret 2014-2015
Thomas Løberg (leder)
Adele Kristensen (nestleder)
Jesper Hebnes (økonomiansvarlig)
Nikolai Ovenberg (markedsansvarlig)
Tobias Angell Uteng (IT ansvarlig)
Marius Sandberg (karrieredagsansvarlig)
Karoline bakke Andersen (næringslivsdagsansvarlig)
Emilie Alexandra Sandstad (eventansvarlig)
Lars Staveland (bedriftspresentasjonsansvarlig)
Charlotte Høydal (koordineringsansvarlig)

 

Skoleåret 2013-2014
Julia Geitvik (leder)
Erik Alexander Foss (nestleder)
Ellen Marie Vanberg (økonomiansvarlig)
Henrik Lund (markedsansvarlig)
Ida Melvold Gjøsund (IT ansvarlig)
Magnus Sundby Hansen (karrieredagsansvarlig)
Eline Karlsen (næringslivsdagsansvarlig)
Ømjer Hjeltnes (eventansvarlig)
Wiktor Nordby (bedriftspresentasjonsansvarlig)
Christian Krauss Amundsen (koordineringsansvarlig)

 

Skoleåret 2012-2013
Anders Marinius Skaar (leder)
Camilla Leknes (nestleder)
Anders Mortensen (økonomiansvarlig)
Thomas Løberg (kommunikasjonsansvarlig)
Julia Geitvik (PR ansvarlig)
Ingrid Falck (næringslivsdagsansvarlig)
Anders Enger Dyrdal (eventansvarlig)
Daniel Emami (bedriftspresentasjonsansvarlig)
Marius Meyn (innovasjonsansvarlig)

 

Skoleåret 2011-2012
Martine Thorvildsen (leder)
Nicolai Smith (nestleder)
Pernille Norenberg (økonomiansvarlig)
Jonas Haukali (kommunikasjonsansvarlig)
Daniel Sørheim (markedsansvarlig)
Rikke Welle-Watne Jordbræk (næringslivsdagsansvarlig)
Oda Cecilie Eik Forgaard (eventansvarlig)
Scott Stousland (bedriftspresentasjonsansvarlig)
Petter Eng (innovasjonsansvarlig)

 

Skoleåret 2010-2011
Kine Kristin Kjærnes (leder)
Øyvind Westeng (nestleder)
Martine Thorvildsen (økonomiansvarlig)
Anders Marinius Skaar (kommunikasjonsansvarlig)
Tomas Rosales (markedsansvarlig)
Martine Helen Røisland (næringslivsdagsansvarlig)
Stéphanie Smith (eventansvarlig)
Joakim W. Severinsen (bedriftspresentasjonsansvarlig)

 

Skoleåret 2009-2010
Pia Bruhn (leder)
Mads-Julius Nordengen Anderssen (nestleder frem til 30. november 2009)
Cornelia Qvist (regnskapsansvarlig)
Mads Christian Kigen (kommunikasjonsansvarlig)
Simen Smith Aulie (markedsansvarlig)
Celine Schrøder (næringslivsdagsansvarlig)
Linn Nærup Børke (eventansvarlig)
Ragnar Stoknes Hafting (bedriftspresentasjonsansvarlig)

 

Skoleåret 2008-2009
Marianne Einbu (leder)
Njål Ottestad (nestleder)
Bettina Nyquist (regnskapsansvarlig)
Johnny Alexander Gunneng (markedsansvarlig)
Tatjana Roppen (næringslivsdagsansvarlig)
Fredrik Hilberg (relasjonsansvarlig)
Jens Wilhelmsen (PR ansvarlig)
Charlotte Fearnley Ringdal (kommunikasjonsansvarlig frem til 31. desember 2008)

 

Skoleåret 2007-2008
Kim Johanson (leder frem til 31. desember 2007)
Marit Åsbø (nestleder frem til 31. desember 2007, leder fra 1. januar 2008)
Bettina Flatland (markedsansvarlig frem til 31. desember 2007, nestleder fra 1. januar 2008)
Teodor Teigen (markedsansvarlig)
Marianne Einbu (kommunikasjonsansvarlig)

 

Skoleåret 2006-2007
Christoffer Klungseth Aase (leder)
Frode Johannesen (nestleder)
Petter Skulstad (IT ansvarlig)
Henrik G. Lier (markedsansvarlig)
Pål Larsen (informasjonsansvarlig)

 

Skoleåret 2005-2006 og initiativtakere til NNU
Christoffer Klungseth Aase (leder)
Fredrik Holdhus (nestleder)
Petter Skulstad (IT ansvarlig)
Eivind Skibenes (markedsansvarlig)
Frode Johannesen (informasjonsansvarlig)